Forum informatyczne

Forum dla osób interesujących się informatyką :)


#1 2014-05-06 14:39:09

Lukasz Manpower

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 1
Punktów :   

Pozycjoner/Webdeveloper - praca

Pozycjoner/Webdeveloper
Praca Stała
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: POL7259/006/NKA

Praca w firmie należącej obecnie do wiodących agencji interaktywnych w Europie
Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w szeroko rozumianym marketingu internetowym oraz analityce webowej, a także kompleksowym konsultingu w zakresie komercyjnego wykorzystania Sieci. Jako pierwsza firma w kraju zajęła się profesjonalnym pozycjonowaniem stron www dla klientów biznesowych. Obecnie należy do niekwestionowanych liderów branży. Firma zatrudnia 150 osób w 4 oddziałach w 3 miastach Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do młodego, kreatywnego zespołu odpowiedzialnego za optymalizację i pozycjonowanie stron www.

Wymagania
•    znajomość HTML/XHTML i CSS,
•    zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
•    kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
•    bardzo dobra organizacja pracy,
•    mile widziana znajomość PHP, SQL, SMARTY, JavaScipt/Ajax, ASP.NET
•    mile widziana znajomość technologii internetowych.

Oferta
•    możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach,
•    dostęp do najnowszych technologii,
•    stabilną pracę - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
•    atrakcyjne wynagrodzenie,
•    specjalistyczny pakiet medyczny,
•    komfortowe warunki pracy, miejsca pracy w centrum miasta, w dogodnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany e-mail:
bydgoszcz.gdanska@manpower.pl
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Offline

 

#2 2019-06-10 12:24:31

zaspor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-05-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pozycjoner/Webdeveloper - praca

W przypadku reklamy nie ma nigdy mowy o półśrodkach, dlatego właśnie moją firmą zajmuje się agencja interaktywna https://solv.pl - pomogli mi oni w kilka miesięcy wejść na pierwsze miejsca w google dla najlepszych dla mnie słów kluczowych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl